Рішення дванадцятої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 22.12.2018 року

1. Про бюджет селищної обєднаної територіальної громади на 2019 рік.
    2. Про прийняття міжбюджетного трансферту.
    3. Про внесення змін до показників бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.
    4. Про затвердження рішення виконавчого комітету селищної ради від 13.12.2018 року № 104 „Про внесення змін до показників бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 рік“.
    5. Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Козельщинської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
    6. Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Козельщинської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
    7. Про затвердження Програми „Турбота“ Козельщинської селищної ради на 2019 рік.
    8. Про затвердження Програми підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Козельщинської селищної ради на 2019 рік.
    9. Про затвердження Програми підтримки розвитку Козельщинської центральної районної лікарні на 2019 рік.
    10. Про затвердження Програми розвитку культури і туризму Козельщинської селищної ради на 2019 рік.
    11. Про затвердження Програми підтримки розвитку фізичної культури та спорту Козельщинської селищної ради на 2019 рік.
    12. Про затвердження Програми розвитку інформаційного простору на території Козельщинської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
    13. Про затвердження Плану роботи Козельщинської селищної ради на 2019 рік.
    14. Про встановлення вартості харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Козельщинської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
    15. Про припинення юридичної особи комунального підприємства „АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ –СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ СМ КОЗЕЛЬЩИНА“.
    16. Про припинення юридичної особи комунального підприємства „АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ – СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ“ С. ВЕРХНЯ МАНУЙЛІВКА“.
    17. Про зміну засновника та затвердження статуту в новій редакції Мануйлівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Козельщинської селищної ради.
    18. Про передачу безоплатно у приватну власність земельних ділянок учасникам АТО для ведення особистого селянського господарства.
    19. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
    20. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості). Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
    21. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок: Балабей К.М.. Балабей Л.М., Балабей С.М., Кушніренко В.В., Кушніренко С.В., Муращенко А.Я., Прісняк Ю.М., Тікка Л.С., Тікка О.В., Титар О.П., Шульга О.М., Юренко К.М.
    22. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості): Крупин В.І., Нерябов С.В., Пожитько П.А., Прудка О.І., Чекулаєв С.Г.
    23. Про надання земельних ділянок у користування: Міщенко В.В., ТОВ "Метекс-агро", ТОВ "Метекс-агро", ТОВ "Метекс-агро", Старостенко Б.А., СФГ "Деметра"., СФГ "Зоря", СФГ "Касанове", СФГ "Мініч", СФГ "Підприємець Ліц"СФГ "Славутич", СФГ "Чаус".
    24. Про внесення змін та доповнень до договорів оренди землі: ТОВ "Агротехнологія", ФГ "Костя".
    25. Про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів.