Результати поіменного голосування четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання

Про бюджет Козельщинської селищної територіальної громади на  2021 рік.

Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Козельщинської територіальної громади на 2021 рік.

Про затвердження Програми підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Козельщинської селищної ради на 2021 рік.

Про затвердження Програми підтримки розвитку Козельщинської ЦЛ на 2021 рік.

Про затвердження Програми розвитку культури і туризму Козельщинської селищної ради на 2021 рік.

Про затвердження Програми „Турбота“ Козельщинської селищної ради на 2021 рік.

Про затвердження Програми підтримки розвитку фізичної культури та спорту Козельщинської селищної ради на 2021 рік.

Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування на території Козельщинської селищної ради на 2021 рік.

Про затвердження Комплексної програми «Опікуємося освітою» Козельщинської селищної ради на 2021 рік.

Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Козельщинської селищної ради на 2021 рік.

Про затвердження Програми розвитку вулично-дорожньої мережі та утримання доріг на території Козельщинської селищної ради на 2021 рік.

Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Козельщинської селищної ради на 2021 рік.

Про затвердження Програми землеустрою Козельщинської селищної ради на 2021 рік.

Про затвердження Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Козельщинської селищної ради на 2021 рік.

Про затвердження Програми підтримки розвитку архівної справи Козельщинської селищної ради на 2021 рік.

Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки на території Козельщинської селищної ради на 2021 рік.

Про затвердження Плану роботи Козельщинської селищної ради на 2021 рік.

Про встановлення вартості харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Козельщинської селищної ради на 2021 рік.

Про продовження строку дії договорів оренди нерухомого майна, що знаходиться у комунальній власності.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про продовження терміну дії контракту з директором Мануйлівського літературно-меморіального музею О.М.Горького Миленькою Л.О.

Про внесення змін до рішення першої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від        10 січня 2018 року „Про затвердження структури та штатного розпису виконавчих органів Козельщинської селищної ради“.

Про прийняття бюджетних установ закладів освіти та інших закладів (об’єктів) бюджетних установ та майна зі спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського (Кременчуцького) району у комунальну власність Козельщинської селищної ради та затвердження їх Статутів.

Про прийняття Комунального некомерційного підприємства „Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги“ Козельщинської районної ради з лікувально-профілактичними підрозділами та їх майна зі спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського (Кременчуцького) району у комунальну власність Козельщинської селищної ради.

Про прийняття Комунального некомерційного підприємства „Козельщинська центральна районна лікарня“ Козельщинської районної ради Полтавської області зі структурними підрозділами та їх майна зі спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського (Кременчуцького) району у комунальну власність Козельщинської селищної ради.

Про зміну назви Комунального некомерційного підприємства „Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги“ Козельщинської районної ради та затвердження Статуту у новій редакції.

Про зміну назви Комунального некомерційного підприємства „Козельщинська центральна районна лікарня“ Козельщинської районної ради Полтавської області та затвердження Статуту у новій редакції.