Рішення четвертої сесії селищної ради сьомого скликання від 14.05.2018

1.  Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Козельщинської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

2. Про внесення змін до рішення позачергової другої сесії сьомого скликання від 24 січня 2018 року „Про затвердження Програми „Турбота“ Козельщинської селищної ради на 2018 рік“.

3. Про затвердження Програми розвитку ветеринарної медицини на території Козельщинської об’єднаної територіальної громади на 2018-2019 роки.

4. Про затвердження Програми покращення умов обслуговування платників податків та збільшення надходжень до бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.

5. Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки на території Козельщинської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

6. Про затвердження Програми профілактики правопорушень на території Козельщинської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.

7. Про затвердження Програми сприяння управлінню Державної казначейської служби України у Козельщинському районі у покращенні умов обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на 2018 рік.

8. Про затвердження Програми сприяння функціонуванню Центру надання адміністративних послуг при Козельщинській районній державній адміністрації на 2018 рік.

9. Про затвердження Програми розвитку екстренної медичної допомоги на території Козельщинської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

10. Про затвердження Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі „Власний дім“ на 2018-2020 роки.

11. Про затвердження Програми розвитку інформаційного простору на території Козельщинської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

12. Про затвердження Програми відшкодування частини кредитів, отриманих фізичними особами, ОСББ та ЖБК, на впровадження заходів з енергозбереження житлового фонду на території Козельщинської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

13. Про затвердження Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Козельщинської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

14. Про розроблення генерального плану смт. Козельщина Козельщинського району Полтавської області.

15. Про розроблення генерального плану с. Лутовинівка Козельщинського району Полтавської області.

16. Про розроблення генерального плану с. Павлівка Козельщинського району Полтавської області.

17. Про розроблення генерального плану с. Нова Україна Козельщинського району Полтавської області.

18. Про делегування повноважень з вирішення питань у сфері містобудування.

19. Про затвердження звіту про виконання бюджету селищної об’єднаної територіальної громади за І квартал 2018 року.

20. Про затвердження звіту про виконання бюджетів громад за 2017 рік, які увійшли в Козельщинську селищну об’єднану територіальну громаду.

21. Про внесення змін до показників бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

22. Про затвердження Положення про цільовий фонд виконавчого комітету Козельщинської селищної ради.

23. Про затвердження передавальних актів активів та пасивів сільських рад.

24. Про надання в оренду нерухомого майна, що перебуває у комунальній власності Козельщинської об’єднаної територіальної громади.

25. Про прийняття у комунальну власність об’єктів нерухомого майна.

26. Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Козельщинської об’єднаної територіальної громади.  Правила благоустрою.

27. Про затвердження Правил дотримання тиші в громадських місцях на території Козельщинської об’єднаної територіальної громади.

28. Про внесення змін до рішення першої сесії селищної ради сьомого скликання „Про оплату праці Козельщинського селищного голови у 2018 році“

29. Про затвердження договорів, укладених Козельщинським селищним головою.

30. Про подання Кобеляцької місцевої прокуратури Полтавської області.

31. Про делегування представника до складу Госпітальної ради.

32. Про затвердження структури відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради.  (зміни: ріш. 14 сесії)

33. Про клопотання щодо передачі бюджетних установ закладів освіти та їх майна із спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району у комунальну власність Козельщинської об’єднаної територіальної громади.

34. Про погодження надання у власність земельних ділянок учасникам АТО для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів, та які звернулися із заявами до Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

35. Про погодження прийняття Головним управлінням Держгеокадастру у Полтавській області рішення про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО.

36. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

37. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок: АТ„Державний ощадний банк України“, АТ "Полтаваобленерго", Сірик С.О.

38. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості).

39. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

40. Про надання дозволу на проведення інвентаризації земельних ділянок.

41. Про внесення змін та доповнень до договорів оренди землі.

42. Про встановлення пільги зі сплати земельного податку на поточний рік.

43. Про погодження проведення земельних торгів у формі аукціону.

44. Про утворення комісії з підготовки та проведення земельних торгів та затвердження Положення про комісію з підготовки та проведення торгів.

45. Про поновлення (виготовлення) технічної документації із нормативної грошової оцінки земель населених пунктів.

46. Про надання земельних ділянок у користування.