Рішення позачергової п’ятої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 07.06.2018

1. Про затвердження проекту „Створення ремонтної бази для утримання та ремонту вулиць комунальної власності Козельщинської об’єднаної територіальної громади (придбання спецтехніки)“.

2. Про затвердження переліку проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році в Козельщинській об’єднаній територіальній громаді.

3. Про внесення змін до рішення позачергової другої сесії сьомого скликання від 24 січня 2018 року „Про затвердження Програми „Турбота“ Козельщинської селищної ради на 2018 рік“.

4. Про внесення змін до показників бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

5. Про затвердження Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Козельщинської селищної ради.

6. Про прийняття бюджетних установ закладів освіти та їх майна у комунальну власність Козельщинської об’єднаної територіальної громади.

7. Про затвердження Плану роботи селищної ради на ІІ півріччя 2018 року.

8. Про внесення змін до рішення першої сесії селищної ради сьомого скликання від 10 січня 2018 року „Про затвердження структури та штатного розпису виконавчих органів Козельщинської селищної ради“.

9. Про внесення змін до рішення першої сесії селищної ради сьомого скликання „Про оплату праці Козельщинського селищного голови у 2018 році та затвердження Положення про преміювання працівників виконавчого комітету Козельщинської селищної ради, виплату їм надбавок та надання допомог“.

10. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік.

11. Про встановлення ставок та пільг земельного податку на 2019 рік.

12. Про погодження надання у власність земельних ділянок учасникам АТО для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів.

13. Про погодження надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

14. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості): Дяченко В.К., Дяченко З.В., Ісайчук В.В., Ісайчук Д.В., Стратічук К.В.,Чемерис М.І.

15. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості).

16. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

17. Про внесення змін та доповнень до договорів оренди землі: ПП Підлісна С.Г., ФОП Субботін А.Г.

18. Про погодження затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок: Балабей К.М., Балабей Л.М., Балабей С.М., Муращенко А.Я.

19. Про віднесення земельних ділянок до переліку таких, право оренди яких може бути проданим на земельних торгах.

20. Про надання земельної ділянки у користування: Яцкова О.О.