Проекти рішень сьомої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання

1. Про початок повноважень депутата Козельщинської селищної ради восьмого скликання Дробахи Т.М.
  2. Про внесення змін до рішення першої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 30 листопада 2020 року „Про постійні комісії Козельщинської селищної ради восьмого скликання“
  3. Про внесення змін до рішення першої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 30 листопада 2020 року „Про утворення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради“.
  4. Про затвердження звіту про виконання бюджету селищної об’єднаної територіальної громади за 2020 рік.
  5. Про затвердження звіту про виконання бюджетів сільських рад, що приєдналися до Козельщинської селищної територіальної громади, за 2020 рік.
  6. Про розміщення тимчасово вільних коштів загального та спеціального фондів бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на депозитних рахунках у банківських установах.
  7. Про затвердження рішення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 12 лютого 2021 року № 10 „Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2021 рік“.
  8. Про затвердження графіка роботи відділу „Центр надання адміністративних послуг“ виконавчого комітету Козельщинської селищної ради.
  9. Про затвердження Положення про відділ соціального забезпечення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради.
  10. Про тимчасове делегування повноважень з вирішення питань у сфері містобудування та архітектури.
  11. Про виправлення технічної помилки у рішенні сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 27 червня 2019 року „Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік“.
  12. Про укладення контракту з Кириченко Л.А.
  13. Про затвердження структури та граничної чисельності Комунальної установи „Центр соціального обслуговування“ Козельщинської селищної ради.
  14. Про надання соціальних послуг Комунальною установою „Центр соціального обслуговування“ Козельщинської селищної ради.
  15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Сухий Кобелячок.
  16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.
  17. Про укладення договорів оренди землі на новий строк.
  18. Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 26 червня 2019 року „Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам“.
  19. Про надання дозволу на розроблення робочого проекту землеустрою щодо поліпшення малопродуктивних земель: ТОВ „Біланівський ГЗК“ТОВ „Єристівський ГЗК“
  20. Про розгляд заяв ТОВ „ЄВРАЗІЯ БІЗНЕС ГРУП“ щодо зміни виду угідь земельних ділянок.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок:

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості):

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності:

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів

Про внесення змін і доповнень до договорів оренди землі:

Про надання дозволу (відмову у наданні дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок:

Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості):