Засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 03.04.2018 12:54

30 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Козельщинської селищної ради. Під час засідання, яке пройшло під головуванням селищного голови Олександра Троцького, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили 11 питань порядку денного.

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету селищної ради керівники комунальних підприємств (КП «Козельщина», КП «Водоканал») доповіли про роботу у 2017 році. За результатами розгляду цього питання роботу комунальних підприємств у 2017 році визнано задовільною. Для покращення та розширення надання житлово-комунальних послуг у населених пунктах громади керівникам надано ряд доручень.

На засіданні члени виконкому також обговорили та підтримали рішення щодо створення тендерного комітету та адміністративної комісії, якими затверджено їх склад та положення.

З метою поліпшення санітарного стану населених пунктів громади та впорядкування територій прийнято рішення про проведення щорічної акції „За чисте довкілля“ (з 01.04.2018 по 31.05.2018 року) та дня благоустрою (21.04.2018 року) на території об’єднаної територіальної громади, а також затверджено заходи з організації та проведення двомісячника.

Затверджено графіки для організації особистого та виїзних прийомів громадян керівництвом виконавчого комітету селищної ради.

За результатами розгляду інших питань прийняті відповідні рішення:

• про визначення видів суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення;
  • про закріплення права користування квартирою за дітьми, позбавленими батьківського піклування;
  •  про надання дозволу на спилювання дерев на території Козельщинської ЗОШ;
  • про присвоєння адресного номера нежитловій будівлі за межами с. Лутовинівка;
  • про надання дозволу КП «Водоканал»  на отримання кредитного ліміту в ПАТ КБ «Приватбанк».