Відповідальне батьківство – щасливе дитинство

Дата: 11.07.2018 09:58

10 липня з нагоди відзначення Дня родини, секретар селищної ради Неля Андріївна Осадчук та начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Олег Степанович Кабаченко зустрілися з родиною учасника АТО Колегова Володимира Леонідовича.  Разом з дружиною  вони виховують доньку Надію та сина Олексія.

Посадовці побажали родині мирного неба, міцного здоров’я, щасливої долі, злагоди і порозуміння та вручили подарунок (набір рушників та набір посуду) від Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації  у рамках обласної акції „Відповідальне батьківство – щасливе дитинство“.

День родини відзначається з 2012 року за Указом Президента України № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят». Святкування цього дня встановлено на 8 липня – день християнських  покровителів сім’ї та шлюбу Петра і Февронії.

Сім’я відіграє в житті кожної людини найважливішу роль. Саме тут дитина робить свої перші кроки, звідси виходить у широкий світ. У сім’ї навчається берегти та шанувати свій рід, свою землю.