ПАТ "Полтаваобленерго" інформує

Дата: 01.08.2018 14:54

ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» повідомляє, що з набуттям чинності Правил роздрібного ринку електричної енергії та Кодексу комерційного обліку електричної енергії змінилися терміни надання показів електролічильників побутовими споживачами.

Відтепер покази лічильника станом на 1 число просимо подавати не пізніше 2 числа місяця, наступного за розрахунковим.

Покази електролічильника станом на 1 число, отримані після 2-го числа місяця, наступного за розрахунковим, не вплинуть на стан заборгованості за звітний місяць, а будуть враховані у наступному. Покази, передані на будь-яке інше число, крім першого, будуть підставою для розрахунку споживання електроенергії у період від дня, в який подані дані до 1 числа, за середньодобовим показником.

Для уникнення непорозумінь щодо формування рахунків за спожиту електроенергію просимо подавати покази лічильника станом на 1 число до 2 числа місяця, наступного за розрахунковим.