Засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 02.08.2018 16:34

У четвер, 02 серпня, під головуванням селищного голови Олександра Троцького, відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради. На розгляд було винесено одне питання – про затвердження тарифів на послуги зі збору та вивезення твердих побутових відходів для сільських населених пунктів.

Члени виконавчого комітету заслухали інформацію директора комунального підприємства «Козельщина» Юрія Білаша щодо розміру тарифу та його розрахунку.

Після обговорення члени виконкому підтримали проект рішення та затвердили тариф на послуги зі збору та вивезення твердих побутових відходів для сільських населених пунктів у розмірі 39,80 грн.

На сьогодні комунальним підприємством «Козельщина» вже розпочата робота з укладання договорів з жителями села Лутовинівка, де найближчим часом планується встановити контейнери для збору відходів.