Семінар на базі Козельщинської ОТГ

Дата: 11.09.2018 17:38

Навчальний семінар на тему:  „Актуальні питання розвитку територіальних громад після добровільного об’єднання“, проведений Полтавським Центром розвитку місцевого самоврядування, відбувся сьогодні на базі Козельщинської ОТГ.

У семінарі взяли участь представники Решетилівської, Новосанжарської, Бутенківської та Новогалещинської об’єднаних територіальних громад, а також керівники та спеціалісти відділів виконавчого комітету Козельщинської селищної ради та виконувачі обов’язків старост.

Розпочався семінар з виступу  селищного голови Олександра Троцького, який звернувся до присутніх з вітальним словом та доповів щодо основних напрямків розвитку Козельщинської об’єднаної територіальної громади.

Під час семінару радники Центру проінформували щодо напрямків розвитку громад, виконання повноважень органами місцевого самоврядування, форм залучення громадськості у процесі прийняття рішень.

Досить активною була дискусія при розгляді питання бюджетного планування на 2019 рік.

Семінари, які проводяться Полтавським Центром розвитку місцевого самоврядування,  завжди є інформативними  та корисними для громад. Під час таких заходів у представників утворених об’єднаних громад є велика можливість поділитися власним досвідом та перейняти досвід колег у питаннях реалізації функцій і повноважень місцевого самоврядування.

Фото без опису Фото без описуФото без опису                Фото без опису

Фото без опису                Фото без опису