75 річниця визволення Козельщини

Дата: 26.09.2018 17:12

Сьогодні – 75 річниця визволення Козельщини від фашистських загарбників.

Цими днями ми вшановуємо відвагу і жертовність наших батьків, дідів і прадідів. Для нас вони відстоювали свободу, честь та незалежність, зуміли здолати натиск ворога при звільненні нашого краю у вересні 1943 року.

Тож, невипадково, саме сьогодні презентовано книгу нашого земляка, відомого краєзнавця Григорія Дмитровича Сердюка «Величний подвиг Козельщинського краю», яка побачила світ завдяки фінансовій підтримці Сергія Федоровича Сушка та його сина Миколи. Ця книга розповідає про події тих страшних років та присвячується героїзму і мужності наших земляків. Розрахована на широке коло читачів, усіх кому небайдужа історія Козельщинського краю, книга вже з’явилася на полицях районної бібліотеки.

З великою гордістю та щирістю лунали вітальні слова на адресу автора від гостей заходу – друзів та помічників, вчителів та школярів, керівників району та громади.

Після закінчення заходу відбулося покладання вінків та квітів до пам’ятника загиблим воїнам.