Відбулася восьма сесія Козельщинської селищної ради сьомого скликання

Дата: 12.10.2018 15:11

Фото без опису   Сьогодні, 12 жовтня, відбулася восьма сесія Козельщинської селищної ради сьомого скликання.

Депутати розглянули та затвердили ряд важливих рішень, серед яких:
- про внесення змін до показників бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 рік;
- про затвердження звіту про виконання бюджету селищної об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2018 року;
- про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів розпорядниками коштів бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік та прогнозу на 2020-2021 роки та інші.
До порядку денного внесено ряд додаткових питань, які також розглянуто депутатами, серед них:
- про прийняття міжбюджетних трансфертів;
- про придбання житла для осіб із числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування;
- про передачу комунального майна в оперативне управління КП „Козельщина“;
- про прийняття об’єктів (закладів культури) зі спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району у комунальну власність Козельщинської об’єднаної територіальної громади та інші.
Також депутатами розглянуто блок земельних питань. Досить важливим на сьогодні є питання збереження поштових відділень у сільських населених пунктах. Тож депутати прийняли рішення звернутися до Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів для його врегулювання.
Найбільш обговорюваним на сесії стало питання про внесення змін до рішення позачергової п’ятої сесії селищної ради сьомого скликання від 07 червня 2018 року „Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік“ щодо зменшення ставок земельного податку на лісові землі.

Фото без опису             Фото без опису