7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування.

Дата: 07.12.2018 11:02

7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування.

Це свято об’єднує людей з активною життєвою позицією, тих, хто самостійно обрав собі шлях представляти інтереси громадян та вирішувати питання місцевого значення. Тож нехай справедливість і відповідальність, злагоджена робота, порозуміння та єдність стануть основою вирішення проблем та завдань, реалізації перспективних планів і задумів для подальшого розвитку населених пунктів нашої громади.

Шановні колеги, депутати, ветерани органів місцевого самоврядування, представники та працівники виконавчих органів селищної ради, прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування. Нехай це свято додає усім нам сил і наснаги на добрі справи, а щира людська вдячність та повага будуть нагородою за працю.

З повагою,

Козельщинський селищний голова                                     Олександр Троцький