Сьогодні відбулася позачергова одинадцята сесія Козельщинської селищної ради

Дата: 07.12.2018 11:07

Сьогодні, 7 грудня, на засіданні позачергової одинадцятої сесії депутати Козельщинської селищної ради розглянули звернення Солоницької сільської ради та затвердили рішення про надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади сіл Солониця, Верхня Жужманівка, Нижня Жужманівка, Шевченки, Павлики Солоницької сільської ради до Козельщинської селищної об’єднаної територіальної громади. Це рішення є одним із перших кроків алгоритму добровільного приєднання до територіальної громади. 5 грудня аналогічне рішення прийняла Солоницька сільська рада. Для продовження процесу приєднання необхідно дочекатися внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Полтавської області, оскільки територія Солоницької сільської ради планувалася до об’єднання з Дмитрівською сільською радою. Надалі ще тривалий і покроковий процес приєднання.

Також депутатами прийнято рішення про передачу в оперативне управління та користування Козельщинському комунальному підприємству „Водоканал“ вакуумного автомобіля АТ ВО-0103 на базі шасі МАЗ-5340С, що придбаний за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури громади.