Засідання тринадцятої сесії селищної ради сьомого скликання. Звіт селищного голови за 2018 рік.

Дата: 14.02.2019 08:20

12 лютого відбулося засідання тринадцятої сесії селищної ради сьомого скликання.
Спочатку голова громади Олександр Троцький прозвітував перед територіальною громадою про свою роботу та діяльність Козельщинської селищної ради, її виконавчих органів за 2018 рік. Селищний голова детально розповів про зроблене за рік, окремо зупинявся на всіх сферах життя громади – це і освіта, і культура, медицина, спорт, благоустрій і комунальне господарство. На завершення, за те, що вдалося зробити, що не втратили віри, за розуміння, за підтримку Олександр Троцький подякував депутатам, членам виконкому, усім працівникам громади, незалежно від сфери діяльності, а також небайдужим жителям громади.
Учасники зустрічі, уважно вислухали звіт, який пройшов у спокійній, доброзичливій атмосфері, і оцінили його схвальними оплесками.
Після завершення звіту зі своїми пропозиціями виступив депутат обласної ради Олександр Коваленко, який окреслив чотири стратегічні питання, над якими необхідно працювати.
Для тих жителів, які не мали змогу особисто бути присутніми, є можливість переглянути основні тези звіту, що невдовзі буде опубліковано на офіційному сайті Козельщинської громади. Також можна переглянути відео презентацію напрямків роботи за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=nfRL0JwGiz0&feature=youtu.be.
Після короткої перерви сесія селищної продовжилася. Фото без опису
Депутатами затверджено звіт про виконання бюджету селищної об’єднаної територіальної громади за 2018 рік та ряд програм, серед яких:
- Програма розвитку місцевого самоврядування на 2019 рік,
- Програма поводження з твердими побутовими відходами на 2019-2021 роки,
- Програма фінансової підтримки комунальних підприємств на 2019 рік,
- Програма забезпечення містобудівною документацією населених пунктів на 2019 рік,
- Програма забезпечення пожежної безпеки на 2019 рік.
Крім того, депутатами прийнято ряд фінансових рішень:
- про прийняття міжбюджетних трансфертів,
- про внесення змін до показників бюджету селищної об'єднаної територіальної громади на 2019 рік,
- про розміщення тимчасово вільних коштів спеціального фонду бюджету селищної об'єднаної територіальної громади на депозитних рахунках у банківських установах.
Також на сесії розглянуто блок земельних питань.