Служба порятунку інформує

Дата: 22.04.2019 09:33

З наближенням великого релігійного свята – Воскресіння Христового – Козельщинський районний сектор Головного управління ДСНС України у Полтавській області звертається до релігійних громад та священнослужителів району з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки у культових спорудах, адже саме в ці святкові дні дані об‘єкти відвідує велика кількість населення.
   Як свідчить статистика, випадки виникнення пожеж частішають саме у вихідні та святкові дні. Нерідко причиною загибелі та травмування людей на пожежах стає порушення правил пожежної безпеки.
    Аби не затьмарити собі свята, дотримуйтеся правил безпечного поводження з вогнем, особливо будьте обережні зі свічками. Під час приготування пасхальних страв не забувайте про правильне поводження з вогнем під час експлуатації печей та електроприладів. У жодному разі не слід залишати їх ввімкненими на період своєї відсутності. Не залишайте дітей без нагляду!
 Багаторічний аналіз пожеж дає підстави стверджувати, що так званий людський фактор – головна причина чи не кожної пожежі. Найбільшу небезпеку створюють самі люди, безпечність їх поведінки.
 Як кажуть в народі, береженого Бог береже. Тож, шановні мешканці селища та району, щоб не сталося лиха, ще раз звертаємось до Вас: дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки під час Великодніх свят. Адже тільки від Вас залежить Ваша особиста безпека та благополуччя!

Якщо ж пожежа виникла – негайно  викликайте службу порятунку за телефоном «101».

Козельщинський РС ГУ ДСНС України у Полтавській області

Начальник  Козельщинського РС