Особисті зустрічі з роботодавцями – найбільш дієвий спосіб пошуку роботи

Дата: 19.07.2019 15:11

Козельщинська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості постійно приймає участь в онлайн презентаціях роботодавців інших регіонів та організовує зустрічі з місцевими працедавцями. Працевлаштування безробітних після таких заходів говорить про те, що вони насправді потрібні та дієві.

Так, нещодавно до нас звернулась Ірина Коломієць, директор торгової точки «BAZAR», яка відкрила власну справу за допомогою участі в Пілотному проекті «Рука допомоги», умовою якого є працевлаштування осіб, які відносяться до категорії членів малозабезпечених сімей, внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО.  Тож ми організували зустріч роботодавця та відповідно підібраних претендентів на роботу.  Ірина  розповіла присутнім про історію відкриття своєї справи, про умови праці, графік роботи , розмір заробітної плати та вимоги до працівника, а також відповідала на всі запитання, які цікавили учасників заходу. Зустріч пройшла результативно, адже знайшлися бажаючі піти на роботу до Ірини, а вона в свою чергу підібрала для себе підходящу кандидатуру на працевлаштування.

Матеріал підготувала провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Козельщинської районної філії Полтавського ОЦЗ Касай М.В.