Зробити школу комфортною для дітей мета Нової української школи

Дата: 15.08.2019 14:27

Зробити школу комфортною для дітей, пристосувати процес навчання до сучасних умов життя мета Нової української школи.

Класи для першокласників стають зовсім іншими. Тут з’являються нові парти-трансформери, відкриті полиці чи шафи з кольоровими кошиками-шухлядками або пластиковими коробками, куточки творчості, живої природи, відпочинку.

Сучасний освітній простір обов’язково передбачає зону, де можна постелити килим.

Є тут і куточок усамітнення: коли дитина засмучена чи стомлена, дуже зручно відпочити на кріслі-мішку.

Магнітно-маркерні дошки з кріпленням для паперу великого формату використовуються на уроці, а також як додатковий простір для творчості.

Цього року килими, крісла-пуфи, фліпчарти придбані відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради на загальну суму 30 тис. 905 грн.