Дата: 26.11.2019 12:01

Оголошення

про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Козельщинської селищної ради Полтавської області

Козельщинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад практичного психолога, вчителя-дефектолога та вчителя-реабілітолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Козельщинської селищної ради Полтавської області:

Найменування і місцезнаходження комунальної установи

Найменування установи:

комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Козельщинської селищної ради Полтавської області

Місцезнаходження та адреса ІРЦ:

Україна, Полтавська область, смт. Козельщина,

вул. Остроградського, 87

Найменування посади та умови

Оплати праці

• Практичний психолог комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Козельщинської селищної ради Полтавської області;
  • Вчитель-дефектолог комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Козельщинської селищної ради Полтавської області.
  • Вчитель-реабілітолог комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Козельщинської селищної ради Полтавської області.

Оплата праці здійснюється на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери.

Кваліфікаційні вимоги до фахівців комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Козельщинської селищної ради Полтавської області

На посаду практичного психолога, вчителя-дефектолога та вчителя-реабілітолога комунальної установи «ІРЦ» Козельщинської селищної ради Полтавської області призначаються педагогічні працівники, які мають вищу освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Психологія”, Дефектологія”, “Вчитель лікувальної фізкультурита стаж роботи не менше трьох років за фахом та стан здоровя, що дозволяє виконувати професійні обовязки.

Дата початку конкурсного відбору, його складові та тривалість

Початок приймання документів: 26.11.2019 року.

Кінцевий термін приймання документів: 26.12.2019 року.

Конкурс проводиться поетапно:

1) прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

2) оприлюднення та публікація оголошення про проведення конкурсного відбору в офіційних засобах масової інформації;

3) прийом документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсному відборі;

4) попередній розгляд поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі: проведення іспиту та визначення переможців конкурсного відбору;

6) оприлюднення результатів конкурсу.

Прізвище та ім’я, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Козельщинської селищної ради Полтавської області, Кабаченко Олег Степанович, (05342) 31303

або Інклюзивно-ресурсний центр, Ткаченко Світлана Володимирівна 067 57 90 898

[email protected] або irc[email protected]

Для участі у конкурсі подають такі документи:

• письмову заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Визначені у цьому пункті документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк, що може становити 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Документи подавати у відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради або Інклюзивно-ресурсний центр, з 08.00 до 17.00 години у робочі дні.

Звертатися за адресою: Полтавська область, смт. Козельщина, вул. Остроградського, 87 (або вул. Горького, 10А, приміщення Козельщинського ліцею).