Продовжується інформаційно-роз’яснювальна робота Козельщинської РС ГУ ДСНС України у Полтавській області

Дата: 28.11.2019 11:27

Інспекторським складом Козельщинський РС ГУ ДСНС України у Полтавській області продовжується проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи в навчальних, дошкільних та позашкільних навчальних закладах Козельщинської ОТГ, так 25.11.2019 року з метою запобігання травмування та загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій, навчання дітей правилам безпеки життєдіяльності запобіганню невиробничого травматизму, недопущення виникнення пожеж по причині дитячих пустощів з вогнем, безпечного поводження з вибухонебезпечними предметами та піротехнічними засобами,  дотримання правил пожежної безпеки в побуті працівниками районного сектору проведено  відповідну інформаційно-роз’яснювальну з учнями  Лутовинівської гімназії Козельщинської селищної ради Полтавської області.

Козельщинський РС ГУ ДСНС України у Полтавській області

Фото без опису                        Фото без опису