Професіографічна ексурсія – це завжди цікаво та пізнавально

Дата: 23.12.2019 13:26

20 грудня 2019 року на базі Козельщинського районного суду Полтавської області за участю інспектора з ювенальної превенції Козельщинського відділення поліції Майї Костирі, старшого інспектора Козельщинського районного сектору філії Центру пробації в Полтавській області Ірини Жадан, судді Козельщинського районного суду Андрія Лизенка, прес-секретаря суду Анни Кіріченко, начальника відділення «Козельщинське бюро правової допомоги» Аліни Литовченко, адвоката Олександра Мурашка та провідного фахівця Козельщинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Марини Касай було проведено професіографічну екскурсію та профорієнтаційни захід для учнів 11 класу Новогалещинського ліцею на тему: «Життя – це вибір».

Початком заходу став ознайомчий екскурс приміщенням суду. Далі учнів запросили до великої зали судового засідання, де й продовжили проведення не менш цікавого дійства. Андрій Лизенко, суддя Козельщинського районного суду, розповів дітям про професію юриста, зокрема судді, яка є в наш час є суспільно необхідною, актуальною та престижною, та заключається у приведенні справедливості в суспільстві. Інспектор з ювенальної превенції повідомила дітям про цікавість їх професій, та наголосила на неухильності дотримання всіх законів. Учнівська молодь мала можливість переглянути повчальний відеоролик «Життя – це вибір», в якому показано, що кожна людина, перш-ніж щось вчинити має вибір і саме від її вибору залежить подальше життя. Наприкінці заходу Марина Касай та Аліна Литовченко, шкільній молоді запропонували прийняти участь правовій вікторині у ході якої вони мали змогу перевірити свої знання з правознавства та розібрати критичні ситуації, які трапляються з людьми у будь-який момент. По закінченню вікторини найактивніші учні були нагороджені невеличкими подарунками, а саме, Конституціями України, а також на клас діти отримали глобус та паспорта прав дитини.