Солодкі подарунки для малечі!

Дата: 29.12.2019 14:59

Минулого тижня в усіх дитячих садках та школах Козельщинської об’єднаної територіальної громади відбулися святкові новорічні ранки.

Новорічні свята – це пора чудес, див та магії, це ялинка, дід Мороз зі Снігуркою і, звичайно ж, подарунки. Діти активно готувалися до свят: вчили вірші та пісні, танці. А Козельщинська селищна рада завчасно потурбувалася про створення їм святкового настрою.

Напередодні проведення свят відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету придбано та передано набори солодощів для усіх вихованців закладів дошкільної освіти та учнів початкових класів громади. Фото без опису Тож солодкі новорічні подарунки цього року отримали 696 дітей. На придбання яких з бюджету громади виділено 53 тис. грн.