Дата: 10.01.2020 09:00

Сьогодні два роки роботи Козельщинської об’єднаної територіальної громади. Саме цього дня, 10 січня 2018 року, відбулася перша установча сесія новоствореної Козельщинської селищної ради сьомого скликання.

Постійна взаємодія й співпраця з жителями громади залишається основою роботи селищного голови, депутатів селищної ради, виконавчих органів. Враховуючи потреби кожного населеного пункту, прикладаємо всіх зусиль і намагаємося вирішувати існуючі питання громади, хоча всі вони мають одночасний характер і потребують вирішення «на вчора». Фінансуємо і розвиваємо всі сфери системно і по максимуму.

В основі - покращення рівня комфорту проживання та благоустрою населених пунктів.

Особливу увагу приділяємо дітям, бо немає ціннішої праці, ніж праця з виховання нашого майбутнього.

Ми вдячні всім, хто допомагає нам, хто не словами, а справами доводить свою небайдужість до долі громади. Вдячні за розуміння.
Жити і працювати разом, вирішувати спільні проблеми – ці принципи сприятимуть розвитку наших сіл у майбутньому.
Разом ми досягнемо успіху.

Фото без опису     Фото без опису