Стихійні сміттєзвалища - це джерело негативного впливу на довкілля та здоров’я кожного з нас!

Дата: 30.01.2020 13:29

На фото - майданчик на узбіччі автошляху Кременчук-Полтава, недалеко від Підгорівки.
Швидше не майданчик, а смітник, в який його перетворили самі ж жителі громади. Роками туди вивозили побутовий непотріб: бите скло, пластикові пляшки, упаковки з харчових продуктів. І таких місць по всій громаді залишається немало, не дивлячись на встановлення сміттєвих баків та регулярне вивезення сміття.
Минулого тижня робітники бригади з благоустрою намагалися впорядкувати цю територію. Результатом дводенної роботи є чистий майданчик та 5 тракторних причепів і 4 вантажних автомобіля вивезеного сміття. Знову питання – чи надовго?
Тож ще раз закликаємо усіх не шкодити природі, не смітити. Адже