Протягом 22-24 та 27 січня у селах Козельщинської ОТГ (Приліпка, Хорішки, Верхня Мануйлівка, Пашківка, Пригарівка, Панасівка, Лутовинівка, Задовга, Михайлики, Рибалки, Сушки) відбулися зустрічі селищного голови Олександра Троцького з жителями громади

Дата: 31.01.2020 14:57

Почути думку кожного, визначити основні питання, узгодити пріоритети, обрати спільний шлях для роботи на поточний рік вже стало традиційним для населених пунктів Козельщинської громади.

У ході зустрічей голова громади інформував присутніх про напрямки роботи у 2019 році, потім спілкування переходило у форму діалогу, де спільно з жителями сіл визначено основні питання над якими потрібно працювати у 2020-му.
Олександр Троцький переконаний, що бюджетні кошти мають працювати в інтересах людей і для розвитку населених пунктів, адже місцева влада – це самі жителі, і саме їм вирішувати куди і як витрачати спільний бюджет.

Далі звіт голови та зустріч у Козельщині. Про час і місце буде повідомлено додатково.