Робочий рік депутатів Козельщинської селищної ради розпочався 22-ю сесією сьомого скликання, яка відбулася 14 лютого 2020 року в приміщенні селищного будинку культури.

Дата: 19.02.2020 10:47

Цього разу на засіданні розглянуто та опрацьовано 31 основне та три додаткових питання порядку денного.

Питаннями затвердження звіту про виконання бюджету селищної об’єднаної територіальної громади за 2019 рік та внесення змін до показників бюджету селищної об’єднаної територіальної громади за 2020 рік розпочав доповідь начальник фінансово-бюджетного відділу.

Також розглянуто та затверджено ряд важливих програм:
- Програму забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Козельщинської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, в рамках якої завершення виготовлення генеральних планів Козельщини, Лутовинівки, Приліпки, Павлівки та Нової України;
- внесенням змін до Програми „Турбота“ Козельщинської селищної ради на 2020 рік врегульовано механізм фінансування сертифікатів на безкоштовне ведення вагітності та пологів. Відтепер кошти направляються безпосередньо з бюджету громади до Кременчуцького міського бюджету;
- в зв’язку з наближенням сезону ремонтування дорожнього покриття виникла необхідність затвердження Програми розвитку вулично-дорожньої мережі та утримання доріг на території Козельщинської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік;
- Програму фінансової підтримки комунальних підприємств
    Козельщинської селищної ради на 2020 рік та ін.Фото без опису

В блоці земельних питань депутатами розглянуто понад   250 заяв громадян, по кожному з них прийнято відповідне    рішення.
 Також на сесійному засіданні прозвучав звіт   Козельщинського селищного голови про роботу   Козельщинської селищної ради та її виконавчих органів за   2019 рік, докладніше про це читайте у наступних дописах.