Наразі маємо призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Дата: 28.02.2020 14:21

Знову, як і минулого року, за кількістю призових місць лідирує учень Козельщинського ліцею Назарій Зіненко. Назарій має чотири других місця з наступних предметів: українська мова та література, історія, географія, російська мова та література.
Також учні Козельщинського ліцею Захар Зіненко та Марія Костина вибороли відповідно 3 місце з історії та 2 місце з біології. А учениця Лутовинівської гімназії Анна Тесля – 3 місце з біології.
Вперше за останні 4 роки наші школярі отримали призові місця, взявши участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України. Марія Костина здобула 3 місце у секції «екологія», а Святослав Гладкий з Хорішківського ліцею теж 3 місце у секції «історичне краєзнавство».
Щиро вітаємо всіх призерів, дякуємо учасникам, вчителям, організаторам шкільних олімпіад. Бажаємо не зупинятися на досягнутому та нагадуємо, що всі призери олімпіад та конкурсів будуть премійовані по завершенню навчального року!