19 березня проведено земельні торги

Дата: 20.03.2020 10:48

Результатом земельних торгів, проведених 19 березня, став продаж ПРАВА ОРЕНДИ двох земельних ділянок за межами населених пунктів на території Козельщинської селищної ради на 7 років. Переможець по 1 лоту – ПСП «Батьківщина» сплачуватиме по 4 467,51 грн. (13,14%) у рік протягом семи років за земельну ділянку площею 5,3045 га.
Другий лот – земельну ділянку загальною площею 60 га впродовж 7 років орендуватиме ПОСП «Відродження», сума орендної плати за рік складає 600 080,71 грн (стартова ціна аукціону - 37 330,96 грн).
Фото без описуЗавдяки проведенню аукціону маємо суттєве підвищення орендної плати. Ці кошти щорічно надходитимуть до бюджету громади та слугуватимуть фінансовим ресурсом для розвитку її територій.