Двадцять п’ята сесія селищної ради відбулася у п'ятницю, 22 травня, під головуванням селищного голови Олександра Троцького.

Дата: 25.05.2020 09:41

Розпочалося засідання, як і зазвичай, фінансовими питаннями. Основним пунктом у внесенні змін до показників бюджету стало виділення коштів для співфінансування придбання шкільного автобуса. Автобус придбається за державною програмою для підвезення школярів із Задовги та Ганівки до Лутовинівської гімназії, а з Лутовинівки – до Козельщинського ліцею. Таке придбання розвантажить наявні маршрути та дасть змогу дітям прокидатися зранку хвилин на 40 пізніше, адже до цього часу виїзд був о 6 год. 55 хв.

Фото без описуКрім того, депутатами затверджено звіт про виконання бюджету за 1 квартал 2020 року, рішення виконкому про внесення змін до показників та договори, укладені Козельщинським селищним головою.

Також рішенням сесії продовжено на три роки термін дії контракту з директором КП «Козельщина» Юрієм Білашем.

Основним у блоці земельних питань стало надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства працівникам соціальної сфери, жителям Лутовинівського старостинського округу, яким при розпаюванні такі ділянки не надавалися. Рішенням сесії надано 46 ділянок по 1 га., а в цілому по старостинському округу – 91 ділянку.