27-а сесія селищної ради під головуванням селищного голови Олександра Троцького розпочалася вчора з розгляду бюджетних питань.

Дата: 24.07.2020 11:18

Основні з них: виділення та наближення коштів для надання допомог онкохворим громадянам, первинній медицині - для закупівлі інсуліну (до речі, з 1 серпня державне фінансування інсуліну припинено, тому фінансуємо з бюджету громади), Козельщинській ДСНС – для придбання паливно-мастильних матеріалів.

Також одним з основних та досить важливих стало питання роботи поштових відділень на території громади.

Ця проблема нещодавно порушена жителями старостинських округів, оскільки працівників поштових відділень було попереджено керівництвом про істотну зміну умов праці, а саме скорочення їх і до того мізерної заробітної плати.

Мешканці громади глибоко стурбовані, що така організація роботи поштових відділень спричинить значні незручності як для працівників, так і для жителів населених пунктів: в отриманні пенсії, кореспонденції, преси.

Депутати обговорилу ситуацію, що склалася. Оскільки прямого впливу на її вирішення немає, прийнято рішення про направлення колективного звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо врегулювання питання оптимізації та недопущення закриття поштових відділень на території громади.