2 грудня у Верхній Мануйлівці Козельщинський селищний голова Олександр Троцький та директор Козельщинської ДЮСШ Валерій Срібний нагороджували спортсменів.

Дата: 04.12.2020 17:47

Спортивні костюми італійського виробництва вручили переможцям та призерам Чемпіонату України з армспорту????, також всіх учасників відзначили солодкими призами.

У своїй промові Олександр Троцький подякував учасникам та їх тренеру Валерію Володимировичу, наголосивши, що саме завдяки знанням і вмінням наставника та наполегливості дітей здобуті такі значимі нагороди.

Нагадаємо, що у жовтні цього року у Приморську на Чемпіонаті України???????? з армспорту наші спортсмени вибороли дві золоті???? (Юрій Пивоваров та Юрій Манько) та сім срібних???? (Юрій Пивоваров, Владислав Корсун, Анастасія Артюх, Віталій Марченко, Артем Іванко) нагород.