Бюджет Козельщинської територіальної громади на 2021 рік прийнято!

Дата: 30.12.2020 14:35

Це питання стало основним четвертої сесії Козельщинської селищної ради, що відбулася 28 грудня.

Власні доходи бюджету (без урахування трансфертів) визначено в сумі 93 154 200 грн., загалом доходи бюджету визначено в сумі - 142 175 129 грн.

„Попри те, що бюджет 2021 року буде досить важким, адже його дефіцит складає близько 11 млн. грн., ми беремо на себе відповідальність за збереження та фінансування усіх соціально важливих закладів та установ“ – зазначає селищний голова Олександр Троцький.

„Питання дефіциту коштів можливо частково вирішити за рахунок фінансової підтримки з обласного бюджету, - переконаний Олександр Троцький, - адже реформа децентралізації не завершена, а державна підтримка у вигляді інфраструктурної субвенції не передбачена як в 2020-му, так і в 2021 році. А це близько 7 млн. грн. Також відсутня і додаткова дотація“.

З пропозицією винести на розгляд депутатів облради Програму розвитку інфраструктури громад Олександр Троцький звернувся до депутата Полтавської обласної ради Олега Дядика.

Прийняття у комунальну власність закладів освіти щойно приєднаних сільських рад, центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги в такий короткий термін стало можливим завдяки співпраці та розумінню з боку Кременчуцької районної ради.

На сесії також затверджено ряд місцевих цільових програм, в рамках виконання яких зможемо фінансувати освіту, медицину, культуру, спорт, благоустрій, питання соціального захисту.