Шоста сесія Козельщинської селищної ради відбулася 02 лютого під головуванням селищного голови Олександра Троцького.

Дата: 05.02.2021 13:20

У ході засідання депутатами:

- внесено зміни до показників бюджету (у зв’язку із відсутністю державного фінансування за січень, 60 тис. грн. з місцевого бюджету перенаправлено на закупівлю ліків для інсулінозалежних людей),

- прийнято повноваження у сфері державної реєстрації, затверджено Положення і Перелік адміністративних послуг ЦНАПу,

- прийнято об’єднаний трудовий архів, бібліотечну мережу, спортивні об’єкти та інше майно.

За пропозицією Олександра Троцького на посаду заступника селищного голови затверджено Юрія Володимировича Солодрая.

Також досить важливим питанням порядку денного стало прийняття рішення про звернення депутатів Козельщинської селищної ради щодо недопущення введення плати за сумісний підвіс.

Завершилося сесійне засідання досить обширним блоком земельних питань, які попередньо були ретельно обговорені на двох засіданнях профільної комісії.