11 сесія селищної ради відбулася 14 липня під головуванням селищного голови Олександра Троцького.

Дата: 16.07.2021 14:28

Серед досить обширного переліку питань порядку денного депутатами прийнято ряд важливих рішень.

?? Встановлено ставки єдиного, земельного податків, податку на нерухомість. Як результат, з 2022 року на всій території громади оподаткування здійснюватиметься за однаковими ставками. Переважно ставки податків залишаються без змін.

По єдиному податку встановлено понижені ставки у галузях тваринництва, переробки молока, садівництва та ягідництва. Збалансовано ставки земельного податку для громадян на землі сільськогосподарського призначення.

??Для забезпечення належного рівня харчування школярів рішенням сесії збільшено його вартість на 50% (з 12 до 18 грн.). З 1 вересня вартість одноразового харчування учнів затверджено у розмірі 18 грн, учнів старших 10 років у розмірі 19 грн.

??З 1 серпня здійснюватиметься відшкодування перевізникам витрат на перевезення пільгових категорій громадян на приміських маршрутах, для фінансування якого затверджено відповідний Порядок. Відтепер жителі громади пільгових категорій мають право на пільговий проїзд до 4 разів на місяць.

??Відкриття з 1 вересня у дитячій музичній школі класу ударних інструментів також стане результатом прийнятого депутатами рішення.

??Також з цього року буде запроваджено виплату премій спортсменам та тренерам за високі спортивні досягнення.

??Для співфінансування ремонту доріг між населеними пунктами перерозподілено 1 млн. грн. для направлення балансоутримувачу – Агентству місцевих доріг.

Фото без описуКрім того, у ході сесії прийнято ряд рішень, які стосуються земельних питань.

Через недостатню кількість присутніх депутатів довелося відкласти розгляд питання щодо передачі земельних ділянок громадянам у власність.