Новини Козельщинської селищної ради

Дата: від до Скинути

Кременчуцьке районне управління попереджає про те, що нехтування правилами безпеки під час опалювального сезону може призвести до трагічних наслідків!

🔸На жаль, несправність опалення спричиняє загибель людей, у тому числі дітей. 🔸У більшості випадків до трагедії призводить несправність пічного опалення або обладнання газового котла. ❗️❗️Пам’ятайте! Чадний газ непомітний для зору, абсолютно невідчутний і здатен призвести до біди за лічені хвилини. Зазвичай під його дією людина втрачає свідомість, може отруїтись і, навіть, померти. 🔥Перед розпаленням пічки перевірте димохід та чи немає тріщин, через які чадний газ може потрапити до вашої оселі. 🔸Встановлення детектора чадного газу в приміщенні може вберегти ваше життя! ❗️Будьте в теплі, але обов’язково дотримуйтесь правил користування опаленням!

11:10 09.01.2024