Новини Козельщинської селищної ради

Семінар на базі Козельщинської ОТГ

Навчальний семінар на тему:  „Актуальні питання розвитку територіальних громад після добровільного об’єднання“, проведений Полтавським Центром розвитку місцевого самоврядування, відбувся сьогодні на базі Козельщинської ОТГ.

17:38 11.09.2018

Батьки новонароджених дітей з вересня 2018 року  отримають одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка»

Батьки новонароджених дітей з вересня 2018 року отримають одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка»

20 червня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №512 “Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

09:06 07.09.2018

Засідання виконавчого комітету селищної ради

Сьогодні, 05 вересня, відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради. На розгляд винесено питання про внесення змін до показників бюджету селищної об'єднаної територіальної громади на 2018 рік. Також члени виконавчого комітету розглянули заяви про надання допомог громадянам з онкологічними та іншими тяжкими захворюваннями.

17:01 05.09.2018

Додатковий строк для прийняття спадщини

Достатньо велика кількість громадян України, які зіткаються з юридичними проблемами при прийнятті спадщини вимушені страждати через власну юридичну необізнаність та складність правової системи нашої держави.

14:03 22.08.2018

Засідання виконавчого комітету селищної ради

21 серпня відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради. На розгляд винесені наступні питання:  - про внесення змін до показників бюджету селищної об'єднаної територіальної громади на 2018 рік; - про прийняття міжбюджетного трансферту; - про надання одноразової грошової допомоги громадянам з онкологічними та іншими тяжкими захворюваннями; - про затвердження актів приймання-передачі об'єктів нерухомого майна. Також члени виконавчого комітету прийняли рішення про погодження Програми сприяння наданню правової допомоги населенню Козельщинської ОТГ на 2018-2021 роки та Програми профілактики рецидивної злочинності та правопорушень на території Козельщинської ОТГ на 2018-2021 роки.

09:04 22.08.2018

Зняття фізичної особи з реєстрації місця проживання

Власники житлових приміщень, будинків чи квартир, нерідко ставлять собі питання, що робити коли член сім’ї виїжджає за кордон чи переїжджає до іншого населеного пункту на постійне місце проживання, однак продовжує бути зареєстрований за старою адресою місця проживання і тим самим самоусувається від участі у витратах по утриманню будинку чи квартири, в якій він зареєстрований.

08:37 09.08.2018

Засідання виконавчого комітету селищної ради

У четвер, 02 серпня, під головуванням селищного голови Олександра Троцького, відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради. На розгляд було винесено одне питання – про затвердження тарифів на послуги зі збору та вивезення твердих побутових відходів для сільських населених пунктів.

16:34 02.08.2018