Розпорядження селищного голови

Розпорядження селищного голови від 06.12.2018 року № 98 "Про скликання позачергової одинадцятої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання"

Розпорядження селищного голови від 23.11.2018 року № 94 "Про скликання десятої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання"

Розпорядження селищного голови від 30.10.2018 року №83 "Про скликання позачергової дев'ятої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання"

Розпорядження селищного голови від 03.10.2018 року № 75 "Про скликання восьмої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання"

Розпорядження селищного голови від 21.08.2018 року №61 "Про скликання сьомої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання"

Розпорядження селищного голови від 20.07.2018 року № 49 "Про скликання шостої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання"

Розпорядження селищного голови від 05.06.2018 року № 34 "Про скликання позачергової п’ятої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання"

Розпорядження селищного голови від 03.05.2018 року № 27 "Про скликання четвертої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання"