Рішення сьомої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 30.08.2018 року

1. Про затвердження проекту „Удосконалення системи поводження з твердими побутовими відходами на території Козельщинської об’єднаної територіальної громади".
    1. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.
    1. Про затвердження проекту „Туристичний кластер як рушій соціально-економічного розвитку Кобеляцького, Козельщинського, Новосанжарського та Решетилівського районів Полтавської області“
    1. Про затвердження Програми сприяння наданню правової допомоги населенню Козельщинської об’єднаної територіальної громади на 2018-2021 роки.
    1. Про затвердження Програми профілактики рецидивної злочинності та правопорушень на території Козельщинської об’єднаної територіальної громади на 2018-2021роки.
    1. Про затвердження Програми землеустрою Козельщинської об’єднаної територіальної громади на 2018-2021 роки.
    1. Про затвердження рішення виконавчого комітету селищної ради від 21.08.2018 № 81 „Про внесення змін до показників бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 рік“.
    1. Про затвердження рішення виконавчого комітету селищної ради від 21.08.2018 № 82 „Про прийняття міжбюджетного трансферту“.
    1. Про внесення змін до показників бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 рік
    1. Про розміщення тимчасово вільних коштів спеціального фонду бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на депозитних рахунках у банківських установах.
    1. Про затвердження положення про оренду комунального майна, типового договору оренди комунального майна та методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна.
    1. Про надання дозволу на оренду майна, що знаходиться у комунальній власності Козельщинської об’єднаної територіальної громади.
    2. Про утворення комунальної установи „Інклюзивно-ресурсний центр“ виконавчого комітету Козельщинської селищної ради.
    3. Про затвердження договорів, укладених Козельщинським селищним головою.
    4. Про передачу майна на баланс Козельщинського комунального підприємства  „Водоканал“.
    5. Про внесення змін до рішення позачергової другої сесії селищної ради сьомого скликання від 24.01.2018 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Козельщинської селищної ради на 2018 рік“