Результати поіменного голосування першої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання

Про утворення лічильної комісії для проведення таємного голосування з виборів секретаря Козельщинської селищної ради.

Про обрання секретаря Козельщинської селищної ради.

Про затвердження Срібного А.І. на посаду першого заступника Козельщинського селищного голови.

Про постійні комісії Козельщинської селищної ради восьмого скликання.

Про внесення змін до рішення першої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 10 січня 2018 року „Про затвердження структури та штатного розпису виконавчих органів Козельщинської селищної ради“.

Про затвердження Положення про старосту.

Про затвердження Шарого І.І. на посаду старости у селах Бреусівка, Винники, Красносілля, Новоселівка, Олександрівка Друга, Хмарине, Чечужене.

Про затвердження Лавренко С.В. на посаду старости у селах Висока Вакулівка, Довге, Мар’янівка, Юрівка.

Про затвердження Тимошенко І.В. на посаду старости у селах Лутовинівка, Ганнівка, Задовга, Кащівка, Майорщина.

Про затвердження Рихлика В.Г. на посаду старости у селах Мальці, Улинівка.

Про затвердження Щеглової В.А. на посаду старости у селах Верхня Мануйлівка, Дяченки, Нижня Мануйлівка, Харченки, Цибівка.

Про затвердження Федорченка А.О. на посаду старости у селах Михайлики, В’язівка.

Про затвердження Куцко Н.П. на посаду старости у селах Оленівка, Бригадирівка, Дзюбанівка, Калинівка.

Про затвердження Леця А.Г. на посаду старости у селах Пашківка, Булахи, Бутоярівка, Калашники, Ольгівка.

Про затвердження Дубини Є.В. на посаду старости у селах Пригарівка, Андрійки, Панасівка, Сухий Кобелячок, Сушки.

Про затвердження Пироженка В.В. на посаду старости у селах Приліпка, Глибока Долина.

Про затвердження Головко Н.В. на посаду старости у селах Рибалки, Миргородщина, Нова Україна, Чорноглазівка.

Про затвердження Вітченка В.О. на посаду старости у селах Солониця, Верхня Жужманівка, Павлики, Нижня Жужманівка, Шевченки.

Про затвердження Мутель Ю.І. на посаду старости у селах Хорішки, Вільне, Загребелля, Костівка, Пашенівка, Юрки, Юрочки.

Про утворення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради.

Про умови оплати праці Козельщинського селищного голови.