Рішення десятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання

1. Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2021 рік.

2. Про створення Служби у справах дітей виконавчого комітету Козельщинської селищної ради та затвердження Положення. Положення.

3. Про внесення змін до рішення першої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 10 січня 2018 року „Про затвердження структури та штатного розпису виконавчих органів Козельщинської селищної ради“.

4. Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Козельщинської селищної ради на 2021 рік“.

5. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Козельщинської селищної ради.

6. Про укладення контракту з Безуглою О.Б.

7. Про передачу майна комунальної власності з балансу КНП „Козельщинська ЦЛ“ на баланс КУ „Центр соціального обслуговування“.

8. Про передачу майна комунальної власності з балансу КНП „Козельщинська ЦЛ“ на баланс КНП „Козельщинський ЦПМСД“.

9. Про затвердження переліку другого типу об’єктів оренди комунальної власності.

10. Про затвердження передавального акта (бібліотека).

11. Про приймання майна Козельщинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та передачу на баланс комунальної установи „Центр соціального обслуговування“ Козельщинської селищної ради.

12. Про затвердження (відмову у затвердженні) проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок: 12,9965га; 16,1864га; 20,1547га; Баліцка А.В.; Балабей М.М.  (зі змінами: ріш. 13 сесії); Безхлібна Ю.О.; Безхлібний В.Д.; Бишенко Т.Б.; Блощинська Л.О.; Бондаренко Г.Г.; Бужинська Л.Г;  Бужинський О.В.; Васецька Н.О.; Видюк Т.О.; Винник М.Т.; Голоскок В.О.; Горошко Л.П.; Єщенко Н.В.; Жук В.В.; Кацай Н.Т.; Кацай С.В.; Ковтунович Т.А.; Ковшар О.І.; Козленко О.О.; Кордик А.І.; Лавренко В.О.; Лашко А.С.; Матвійченко Д.С.; Михайлик Д.В.; Орлов Б.Й.; Парака С.Д.; Перерва Ю.О.; Полна К.І.; Риженко С.М.; Скляревський Ю.П.; Сливінська Н.П.; Тригубенко С.С.; Філоненко В.С.; Фесюра В.В.; Халус В.В.; Шабельник А.А.; відмова.

13. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості): Баліцкий В.О.Бершаденко Л.С., Бершаденко Ю.І., Бершаденко Ю.І., Губаренко Л.В.; Копичко Л.В.Мікаілова М.В., Невмержицька С.І.; Онищенко В.Є.; Парфенюк  А.В.; Скуртул О.І.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

15. Про внесення змін і доповнень до договорів оренди землі: Дубовик М.Г., ТОВ АФ "Добробут" №1ТОВ АФ "Добробут" №19ТОВ АФ "Добробут" №561.

16. Про укладення договору оренди на новий строк: ТОВ АФ "Добробут",   ТОВ АФ "Добробут"

17. Про надання земельних ділянок у користування: Білоусько Д.В.; Бутенко Н.В.; Кірієнко М.О.; Кишка А.М., Кишка В.М., Ткачук С.В. 20 га; Ткачук С.В. 37,8836 га; для городництва; для сінокосіння та випасання худоби; для сінокосіння Мануйлівський с.о.;  для випасання худоби Мануйлівський с.о.; для сінокосіння та випасання худоби Високовакулівський с.о.

18. Про надання (відмову в наданні) дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок: Білоусько В.А., Білоусько К.С., Білоусько Л.І., Білоусько С.В., Бабець В.В., ,Бондаренко Г.М., Боровицький Н.Б., Бутенко О.В., Гонтарук В.Ю., Гудзь С.Р., Давиденко А.Ю., Давиденко Л.В., Дереча А.В., Дрипан О.М., Ждан І.О., Єхніч А.Л., Зарицька Т.В., Кійченко П.М., Колода Л.І., Кулик В.В., Лоб П.П., Лукащук А.П., Лукащук Л.В., Міщенко В.О., Міщенко О.М., Недосіка Н.О., Пархоменко К.Ю., Пархоменко М.В., Пархоменко Ю.М., Пинчук О.І., Погрібна О.О., Полонська І.І., Полонський В.В., Пономаренко С.В., Попенко В.Й., Похила О.О., Пугач Р.В., Пурас С.М., Пуценко С.О.Роговий О.В., Савченко В.В., Савченко О.А., Салагаєв Є.О., Салагаєва Г.О., Старостенко Т.В., Стельник В.В., Сушко В.С., Тараненко О.С., Таргонська В.П., Таргонський О.Є., Татару І.П., Темченко В.І., Титар В.І., Титар Ю.В., Тристан С.М., Троцько Р.С., Хорунжа І.І., Цурапа В.О., Чаплянка Ю.Г., Шара В.М., Швець Ю.М., Шевалаєва О.О., Штефан І.В.,  Штефан Т.А., Щепаченко В.І., Яровий В.М.

19. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості): Бабич Ю.І.Ісламовій Т.А.

20. Про організаційні заходи щодо проведення земельних торгів у формі аукціону.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

22. Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр. Дубині Г.І.

Протокол десятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання.