Результати поіменного голосування десятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання

1. 1Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2021 рік.
  2. 2. Про створення Служби у справах дітей виконавчого комітету Козельщинської селищної ради та затвердження Положення.
  3. 3. Про внесення змін до рішення першої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 10 січня 2018 року „Про затвердження структури та штатного розпису виконавчих органів Козельщинської селищної ради“.
  4. 4. Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Козельщинської селищної ради на 2021 рік“.
  5. 5. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Козельщинської селищної ради.
  6. 6. Про укладення контракту з Безуглою О.Б.
  7. 7. Про передачу майна комунальної власності з балансу КНП „Козельщинська ЦЛ“ на баланс КУ „Центр соціального обслуговування“.
  8. 8. Про передачу майна комунальної власності з балансу КНП „Козельщинська ЦЛ“ на баланс КНП „Козельщинський ЦПМСД“.
  9. 9. Про затвердження переліку другого типу об’єктів оренди комунальної власності.
  10. 10. Про затвердження передавального акта (бібліотека).
  11. 11. Про приймання майна Козельщинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та передачу на баланс комунальної установи „Центр соціального обслуговування“ Козельщинської селищної ради.
  12. 12. Про затвердження (відмову у затвердженні) проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.   Про затвердження (відмову у затвердженні) проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
  13. 13. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
  14. 14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
  15. 15. Про внесення змін і доповнень до договорів оренди землі.
  16. 16. Про укладення договору оренди на новий строк.
  17. 17. Про надання земельних ділянок у користування.
  18. 18. Про надання (відмову в наданні) дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.    Про надання (відмову в наданні) дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.   Про надання (відмову в наданні) дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
  19. 19. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
  20. 20. Про організаційні заходи щодо проведення земельних торгів у формі аукціону.
  21. 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.
  22. 22. Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр. Дубині Г.І.