Результати поіменного голосування десятої сесії селищної ради сьомого скликання від 04.12.2018 року

1. Про внесення змін до показників бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.
    2. Про прийняття міжбюджетного трансферту.
    3. Про внесення змін до рішення позачергової другої сесії селищної ради сьомого скликання від 24.01.2018 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Козельщинської селищної ради на 2018 рік“.
    4. Про внесення змін до рішення позачергової другої сесії селищної ради сьомого скликання від 24.01.2018 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку Козельщинської центральної районної лікарні на 2018 рік“.
    5. Про внесення змін до рішення позачергової другої сесії селищної ради сьомого скликання від 24.01.2018 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку культури і туризму Козельщинської селищної ради на 2018 рік“.
    6. Про затвердження Програми підтримки діяльності Козельщинської районної організації ветеранів на 2019 рік.
    7. Про затвердження договорів, укладених Козельщинським селищним головою.
    1. Про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району у комунальну власність Козельщинської об’єднаної територіальної громади будівлі Павлівського ФАПу.
    1. Про затвердження актів приймання-передачі.
    1. Про затвердження Статуту Козельщинської дитячої музичної школи у новій редакції.
    1. Про затвердження Статуту Мануйлівського літературно-меморіального музею О.М.Горького у новій редакції.
    1. Про передачу безоплатно у приватну власність земельних ділянок учасникам АТО для ведення особистого селянського господарства.
    1.  Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
    1.  Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
    1.  Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
    1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
    1.  Про проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
    1.  Про надання земельних ділянок  у користування.
    1.  Про внесення змін та доповнень до договорів оренди землі.
    1.  Про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів.
    1.  Про припинення права користування земельною ділянкою.