Рішення дванадцятої позачергової сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання

Про затвердження (відмову у затвердженні) проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок: Іванко Д.А., Іванко С.В., Іващенко А.О.. Алб О.В., Андрейко С.В., Андрейко С.Б., Артюх О.Г., Астахова А.І., Бабенко Л.С., Бабич І.В., Бардаченко В.І., Бардаченко Т.Г., Безхлібний В.Д., Беьмич Н.М., Бордюг І.А., Бочко В.Ю., Бочко О.Г., Бочко Ю.В., Бужинська О.В., Бужинський В.А., Бужинський О.О., Бурла М.І., Вітченко М.В., Влох О.С., Вовк А.В., Ворона А.А.,  Воронченко В.В., Гадзюра В.А., Гадзюра Л.О., Гай Ю.І., Галича Л.Д., Галичий М.І., Гарець М.О., Гасан А.І., Гасан В.І., Гирман В.Б., Гладка Л.Ю., Гончаренко А.П., Григор'єв В.Л., Григоренко К.С., Гунжель А.П., Дігтярьова О.Я., Діденко П.В., Данилюк О.В., Дереза Л.А., Дуганець О.І., Жеребило Д.І., Жеребило О.В., Жук А.В., Кіндратенко О.О., Кірієнко О.О., Карнаух О.Я., Карнаух П.Є., Карнаух Т.В., Козир А.В., Комендатенко Ж.М., Корячок Р.І., Костенко В.В., Кривогуз Л.В., Кривогуз О.Т., Кривогуз С.Т., Кривогуз Т.І., Кривошапка С.М., Крупіна І.А., Кукоба В.В., Кулинич Я.Ю., Куций М.П., Лавренко О.М., Лашко Л.О., Лашко П.П., Лашко С.І., Лесич О.І., Лобан В.І., Лобас Ю.М.,  Лозовий А.В., Ляшук М.В., Мірошниченко В.В., Мірошниченко В.М., Мазура В.В., Макаренко Л.Г., Макаренко Л.Г., Маленко Л.В., Манько Н.Г., Марченко А.Ю., Марченко Е.М., Масич І.М., Матющенко С.В., Михайленко Т.В., Мохунь Н.П., Мудряк В.А. , Новіков І.О., Новіков О.М., Носенко І.В., Опришко О.В., Павлюк Н.Д., Пащенко О.Г., Писанка В.В., Плескач О.В., Плескач С.О., Плескач Т.І., Попенко Н.М., Присухіна Т.М., Пуценко В.Ф., Пучков В.Л., Пчолова Н.Ю., Радченко О.І., Романченко С.І., Сімонов В.О., Сірик О.П., Сірик О.П., Савенко С.М., Савченко С.Г., Сидорчук Н.П., Сисенко Г.Г., Скаба К.О., Соловйов В.Є., Старинська В.Д., Старинський П.Ю., Тесленко М.І., Тимошенко В.О., Тристан С.В., Троцько Л.С., Ульянич О.А., Ульянич О.В., Ульянич С.О., Усов В.В., ФГ Вертекс, Филоненко Г.К., Харченко В.А., ,Хоменко О.Г. Хорішко В.О., Хохич О.П., Чемерис В.П., Чемерис Л.М., Чемерис М.М., Чемерис М.М., Шара С.В., Шарий Ю.В., Шмендель Л.П., Шуманська Н.А.(11.08.2021)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості): Андрейко С.Б., Боклаг Н.І., Геньбач І.М., Геньбач І.М., Глушко Г.Д., Горват Є.Б., Дейнека В.М., Жеребило І.М., Кідалов Г.М., Копил А.В., Копичко Л.В., Коропченко Н.Ю., Ладатко Л.О., Лашко П.М., Мулько К.В., Нікітенко М.М., Олешко М.Х., Онищенко О.О., Панасенко А.Г., Панасенко А.Г., Свинаренко О.П., Скляренко В.А., Скляренко В.А., Терехова О.О., Титаренко В.М., Токарєва Н.К., Тригубенко Г.І., Фомічова Л.І., Юркова А.І. (12.08.21)

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок: 0,5513 га; 13,4028 га. (12.08.2021)

Протокол дванадцятої позачергової сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання.