Рішення тринадцятої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 12.02.2019 року

1. Про звіт селищного голови про роботу Козельщинської селищної ради та її виконавчих органів за 2018 рік.
    2. Про внесення змін до рішення першої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 10.01.2018 року „Про виконавчий комітет Козельщинської селищної ради сьомого скликання“.
    3. Про затвердження звіту про виконання бюджету селищної об’єднаної територіальної громади за 2018 рік.
    4. Про прийняття міжбюджетних трансфертів.
    5. Про внесення змін до показників бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
    6. Про затвердження рішення виконавчого комітету селищної ради від 18.01.2019 року № 4 „Про внесення змін до показників бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік“.

7. Про розміщення тимчасово вільних коштів спеціального фонду бюджету селищної об’єднаної територіальної громади  на депозитних рахунках у банківських установах.

8. Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування на території Козельщинської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

9. Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Козельщинської об’єднаної територіальної громади на 2019–2021 роки.

10. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Козельщинської селищної ради на 2019 рік.

11. Про затвердження Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Козельщинської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

12. Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки на території  Козельщинської об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки.
    13. Про внесення змін до рішення першої сесії селищної ради сьомого скликання від 10 січня 2018 року „Про затвердження структури та штатного розпису виконавчих органів Козельщинської селищної ради“.

14. Про затвердження договорів, укладених Козельщинським селищним головою.

15. Про зміну назви та затвердження статуту в новій редакції Козельщинського селищного будинку культури Козельщинської селищної ради.

16. Про затвердження Статуту комунального підприємства „Козельщина“ у новій редакції.
    17. Про надання в оренду майна, що знаходиться у комунальній власності Козельщинської об’єднаної територіальної громади.

18. Про внесення змін до рішення шостої сесії селищної ради сьомого скликання від 31 липня 2018 року „Про затвердження Статутів освітніх закладів, що передані у комунальну власність Козельщинської об’єднаної територіальної громади“.

19. Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи комунальної організації (установи, закладу) Задовжанської початкової школи Козельщинської селищної ради Полтавської області.

20. Про розроблення генерального плану с. Приліпка Козельщинського району Полтавської області.
    21. Про затвердження Переліку назв вулиць в селах Лутовинівка, Ганівка, Задовга, Майорщина, Кащівка.
    22. Про погодження щодо внесення змін до відомостей Державного земельного кадастру про земельні ділянки.

23. Про внесення змін до рішення позачергової п’ятої сесії селищної ради сьомого скликання від 07 червня 2018 року „Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік“.

24. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

25. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості). Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості). Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості). Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

26. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок: Заворотній М.О., Кочерга О.Ф., Лашко Ю.С., Науменко О.В., Оніщенко О.Ю., Пироженко В.М., Сабанін Е.В., Сабанін С.Е., Сергієнко Ю.А., Скляревська Т.В., Скляревський П.О., Скляревський Ю.П., Старостенко А.А., Таран В.С., Холодова Г.І., Хорішко О.В., Червінська В.О., Червінський Т.М.

27. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості): Брунько В.М., Горбань В.В., Горошко Л.П., Жакун С.Я., Іванко О.Г., Кісін М.О., Крамаренко С.В., Тристан О.М., Черкас І.В., Щерба С.В., Щерба С.В.

28. Про внесення змін і доповнень до договорів оренди землі. Про внесення змін і доповнень до договорів оренди землі: Безродний О.Ю., Безугла О.Б., Гладкий С.П., Огирь В.М., АТ "Полтава-банк", ТОВ "Магінвест 2012".

29. Про внесення змін до договорів про встановлення строкового земельного сервітуту: ФОП В'юн С.М., ТОВ "Кегичівське", ПП Луценко ПП., ФОП Субботін А.Г.

30. Про надання земельних ділянок у користування: Балабей Л.М., В'юн С.М., ТОВ "Кампек", ТОВ "Маг-інвест 2012", Миленький Д.В., ФГ "Мрія і С", Операйло Т.В., Пироженко О.П., Іванова Л.Л.

31. Про прийняття земельної ділянки до земель запасу комунальної власності Козельщинської селищної ради.