Результати поіменного голосування чотиринадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання

1. Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2021 рік.
  2. Про затвердження рішення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 15 вересня 2021 року № 58 „Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2021 рік“.
  3. Про затвердження договорів, укладених Козельщинським селищним головою.
  4. Про внесення змін до рішення сьомої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 16 березня 2021 року „Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинська центральна лікарня“ Козельщинської селищної ради на 2021 рік“.
  5. Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинська центральна лікарня“ Козельщинської селищної ради на 2022 рік.
  6. Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги“ Козельщинської селищної ради на 2022 рік.
  7. Про закріплення території обслуговування за закладами освіти Козельщинської селищної ради у 2021-2022 навчальному році.
  8. Про прийняття зі спільної власності територіальних громад Козельщинського (Кременчуцького) району в комунальну власність Козельщинської територіальної громади основних та малоцінних матеріальних активів, які перебували на балансі сектору освіти, сім’ї та молоді Козельщинської районної державної адміністрації.
  9. Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 14 травня 2018 року „Про затвердження структури відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради“.
  10. Про внесення змін до рішення позачергової п’ятої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 07 червня 2018 року „Про прийняття бюджетних установ, закладів освіти та їх майна у комунальну власність Козельщинської об’єднаної територіальної громади“.
  11. Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про прийняття бюджетних установ закладів освіти та інших закладів (об’єктів) бюджетних установ та майна зі спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського (Кременчуцького) району у комунальну власність Козельщинської селищної ради та затвердження їх Статутів“.
  12. Про ліквідацію юридичної особи Рибалківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Козельщинської селищної ради Полтавської області.
  13. Про ліквідацію юридичної особи Пашківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Козельщинської селищної ради Полтавської області.
  14. Про ліквідацію юридичної особи Чапаєвська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Козельщинської селищної ради.
  15. Про прийняття зі спільної власності територіальних громад Козельщинського (Кременчуцького) району в комунальну власність Козельщинської селищної ради рухомого майна, яке перебуває на балансі сектору культури, молоді та спорту Козельщинської районної державної адміністрації.
  16. Про зміну назви Мануйлівського літературно-меморіального музею О.М.Горького та затвердження Статуту у новій редакції.
  17. Про найменування провулку Бригадний в селі Висока Вакулівка.
  18. Про передачу комунального майна в оперативне управління комунальній установі „Об’єднаний трудовий архів“ Козельщинської селищної ради.
  19. Про затвердження переліку другого типу об’єктів оренди комунальної власності.
  20. Про затвердження переліку першого типу об’єктів оренди комунальної власності.
  21. Про внесення змін до Переліків першого та другого типу об’єктів оренди комунальної власності.
  22. Про звернення депутатів Козельщинської селищної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету  Міністрів України.
  23. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
  24. Про укладення договорів оренди землі на новий строк.
  25. Про надання земельних ділянок у користування.
  26. Про внесення змін до договорів оренди землі.
  27. Про розірвання договорів оренди землі.
  28. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.
  29. Про надання (відмову в наданні) дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Про надання (відмову в наданні) дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Про надання (відмову в наданні) дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
  30. Про скасування рішення двадцять другої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 14 лютого 2020 року „Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Савченку П.В.“.
  31. Про внесення змін до рішення двадцять першої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 17 грудня 2019 року „Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бессалій С.Г.“.
  32. Про внесення змін до рішення дев’ятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 05 травня 2021 року ,,Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Майстренку Р.М.“.
  33. Про реєстрацію права комунальної власності на земельну ділянку.
  34. Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.
  35. Про скасування рішення тринадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 03 вересня 2021 року            ,,Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Князь Н.В.“.