Рішення п'ятнадцятої позачергової сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання

1. Про затвердження (відмову у затвердженні) проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок: Єхніч А.Л., Івашина С.Ф., Андрейко Г.О., Андрейко О.О., Балась М.В., Батарчук О.Г., Батир Н.В., Бельмич Р.Д., Бершаденко В.С., Бессала С.Г., Божок А.Ю., Бондаренко В.В., Бондаренко Н.П., Бражник В.М., Бутенко О.В., Бутенко Ю.О., Вєтрова Л.В., Винник В.М., Война Л.О., Галаган Н.Л., Гармаш О.В., Глова Є.М., Головко Н.Г., Гончаренко І.В., Данилюк О.С., Дяченко Г.Г., Дяченко С.В., Дяченко Ю.В., Жадан Д.В., Заворотна О.О., Зарицька Т.В., Кійченко С.С., Кіптілий М.Є., Калашник М.І., Калашник Н.Г., Кануннікова І.С., Карнаух Т.В., Коваленко О.М., Колеснікова Н.В., Кочетова Л.В., Кривенко О.М., Кривенко Ю.Г., Криса В.М., Лавренко В.М., Ладатко М.В., Лещенко Е.Ю., Лещенко Л.В., Лещенко Т.Г.,  Личко О.О., Лобач Н.М., Ляшок В.В.,  Магеря В.В., Малімон Л.О., Марченко Ю.Г., Маслій О.В., Матвієць Ю.А., Матвієць Ю.А., Мегелик А.М., Мегелик Д.В., Миленький Ю.С., Михно О.В., Москвітіна І.О., Мошенська О.С., Нікітенко Л.В., Налісна Н.Я., Науменко В.Б., Науменко В.Б., Нос С.В., Огир В.Г., Одуденко В.І., Омельченко І.О., Омельченко О.В., Омеляненко Д.В., Онищенко П.І., Опришко Г.Є., Опришко О.І., Опришко О.Г., Оснач Т.В., Остапенко Д.С., Підлісна С.Г., Павлюк Г.П., Павлюк Л.А., Паськевич С.І., Пищита Ю.Ю., Полонська Ю.В., Полонський К.Г., Прохар Л.В., Руденко І.В., Руденко С.В. , Сірик С.В., Савченко В.В., Сапелова М.В., Соломка А.І., Сушко В.С., Телятник В.О., Телятник М.О., Телятник О.Ю., Терлецький С.М., Толочко Г.І., Тригубенко В.Ф., Тригубенко О.Д., Філоненко В.І., Фещенко Л.А., Харченко В.І., Харченко Ю.М., Хохоч Н.В., Чаплянка Ю.Г., Чубук В.В., Шевченко І.В., Шелестай О.О., Юхимець О.В., Явтушенко М.В., Яременко Г.М., Яровий Я.П., Яценко В.В.(01.11.2021)

2. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості): 0,8724 га, Ісламова Т.А., Андрейко Т.М., Андрейко Ю.Д., Андрушко Т.Р., Біленко Л.О., Біленко Л.О., Діденко І.В., Литвин В.В., Литовченко С.В., Маслій В.І., Минько В.І., Минько В.І., Огир В.Г., Петренко Ю.А., Подлесний В.П., Рій В.М., Рій В.М., Сірик П.М., Сулейкін С.В., Тристан С.А.  (01.11.2021)

3. Про надання згоди на передачу в суборенду земельних ділянок. (01.11.2021)