Результати поіменного голосування вісімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання

Про звіт селищного голови про роботу Козельщинської селищної ради та її виконавчих органів за 2021 рік.

Про затвердження звіту про виконання бюджету Козельщинської селищної територіальної громади за 2021 рік.

Про затвердження рішення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 27 січня 2022 року № 3 „Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2022 рік“.

Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки на території Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми сприяння наданню правової допомоги населенню Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Положення про Комунальну установу „Центр соціального обслуговування“ Козельщинської селищної ради у новій редакції.

Про затвердження договорів, укладених Козельщинським селищним головою.

Про порушення клопотання про безоплатну передачу автомобіля швидкої медичної допомоги.

Про передачу комунального майна, що перебуває на балансі КУ «Центр соціального обслуговування.

Про внесення змін до рішення першої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 10 січня 2018 року „Про затвердження структури та штатного розпису виконавчих органів Козельщинської селищної ради“.

Про затвердження Програми забезпечення національного спротиву на території Козельщинської селищної громади на 2022-2024 роки.

Про звернення депутатів Козельщинської селищної ради до Національної поліції України, Генеральної прокуратури України, Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.

Про затвердження технічних документацій щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про надання земельних ділянок у користування.

Про укладення договорів оренди землі на новий строк.

Про внесення змін до договорів оренди землі.

Про внесення змін до рішення двадцять третьої сесії Козельщинської селищної ради від 09 листопада 2017 року ,,Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення ТОВ ,,ЕКОТРЕЙД КОМПАНІ“.

Про надання дозволу на викуп земельних ділянок комунальної власності.

Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.