Результати поіменного голосування дев’ятнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання

1. Про затвердження рішень виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 18 лютого 2022 року № 8, від 11 березня 2022 року № 15,   від 31 березня 2022 року № 6 „Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2022 рік“.

2. Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2022 рік.

3. Про затвердження Програми профілактики правопорушень Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

4. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 11 лютого 2022 року „Про затвердження Програми забезпечення національного спротиву на території Козельщинської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки“.

5. Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 06 жовтня 2021 року „Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги“ Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.

6. Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 06 жовтня 2021 року „Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинська центральна лікарня“ Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.

7. Про затвердження розпорядження селищного голови від 14 березня 2022 року№ 61-к „Про продовження строку дії контракту з Кириченко Л.А.“.

8. Про продовження терміну дії контракту з директором ККП «Водоканал» Грабар Л.І.

9. Про затвердження рішення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 31 березня 2022 року № 19 „Про надання дозволу на організацію передачі продуктів харчування та продовольчої сировини закладів освіти“.

10. Про затвердження переліку земельних ділянок щодо розміщення і будівництва тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб.

11. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

12. Про затвердження технічних документацій щодо поділу та об’єднання земельної ділянки площею 83,5095 га.

13. Про надання земельних ділянок у користування.

14. Про внесення змін до договорів про встановлення земельного сервітуту.

15. Про внесення змін до договорів оренди землі для сінокосіння та випасання худоби.

16. Про розірвання договору оренди землі укладеного із гр. Харченко В.М.

17. Про надання згоди гр. Лисаку Р.Ю. щодо передачі в суборенду земельної ділянки комунальної форми власності площею 62,0000 га.