Результати поіменного голосування двадцять першої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання

1. Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2022 рік.
  2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Козельщинської селищної територіальної громади за І півріччя 2022 року.
  3. Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми „Турбота“ Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.
  4. Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку Козельщинської центральної лікарні на 2022 рік“.
  5. Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.
  6. Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.
  7. Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку архівної справи Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.
  8. Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку фізичної культури та спорту Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.
  9. Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 06 жовтня 2021 року „Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинська  центральна лікарня“  Козельщинської селищної ради  на 2022 рік“.
  10. Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинська центральна лікарня“ Козельщинської селищної ради на 2023 рік.
  11. Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги“ Козельщинської селищної ради на 2023 рік.
  12. Про прийняття автомобіля CITROEN JUMPER у комунальну власність.
  13. Про укладення контракту з Миленькою Ю.Ю.
  14. Про визначення уповноваженого органу та призначення уповноважених осіб для внесення інформації про присвоєння адреси до Реєстру будівельної діяльності.
  15. Про втрату чинності рішення сьомої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 30 серпня 2018 року „Про затвердження положення про оренду комунального майна, типового договору оренди комунального майна та методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна“.
  16. Про втрату чинності рішення восьмої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 12 жовтня 2018 року „Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна на території Козельщинської об’єднаної  територіальної громади“.
  17. Про втрату чинності рішення вісімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 20 серпня 2019 року „Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Козельщинської селищної ради“.
  18. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
  19. Про припинення дії договору оренди землі, укладеного з ФО-П Бондаренком В.І.
  20. Про надання земельних ділянок у користування.
  21. Про організацію навчання у закладах освіти в період воєнного часу.