Рішення двадцять третьої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання

1. Про внесення змін до показників бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

2. Про затвердження рішення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 03 березня 2020 року „Про внесення змін до показників бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік“.

3. Про передачу майна комунальної власності на баланс відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради.

4. Про передачу майна комунальної власності з балансу відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради на баланс виконавчого комітету Козельщинської селищної ради.

5. Про надання дозволу на оренду майна, що знаходиться у комунальній власності.

6. Про звернення депутатів Козельщинської селищної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо перегляду законопроектів, спрямованих на знищення галузі мисливського господарства.

7. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок: Іванко О.В., Іващенко А.О., Андрейко Ю.Б., Бабиченко Н.О., Бойко Л.М., Васецька Н.О., Ворона І.О., Гавриш В.М., Гадзюра В.А., Гай Ю.І., Гвозденко А.В., Гладка К.В., Годзенко Н.В., Григораш Л.І., Данько Н.А., Доленко Л.Е., Дробаха В.Г.,  Жильченко О.М., Жук А.В., Казанко І.В., Клипаченко В.І., Ковтун Р.І., Крилова Н.М., Кукоба В.В., Лісний М.В., Лисівець Г.Л., Лисівець Л.В., Ляшок В.В., Ляшок С.С., Маленко Л.В., Малецька К.П., Маранда Н.В., Марченко О.О., Матющенко С.В., Мельник М.М., Мельникович І.П., Михайленко О.В., Мудряк В.А., Налісна Р.С., Невідома О.В., Олексенко Ю.О., Омеляненко Н.В., Петраш О.М., Плескова Н.В., Радченко А.В., Радченко О.І., Радченко С.Ю., Семінтяєва З.Д., Солдатова Т.В., Соловйова В.В., Тимошенко І.В., Тимошенко В.О., Тимошенко О.Г., Тищенко Ю.О., Ткаченко В.В., Ткаченко Л.С., Тригубенко Є.Ф., Тригубенко А.Е., Ценер А.М.

8. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості): Батир Л.Л., Батир Н.О., Бельмич Д.В, Бондаренко О.Б., Бончук Л.С., Гасан В.І., Гнойова В.Г., Гошенко Р.П.Дяченко Г.В., Загребельна Г.І., Ковальова Н.Г., Ковальова Н.Г., Кравець Л.В., Криса К.Г., Криса К.Г., Лавренко І.І., Лавренко І.І., Лавренко І.І., Лашко В.І., Лашко В.І.,  Мінакова Л.В. (скасовано: ріш. 17 сесії)Михайленко Т.В., Налісна А.М., Налісний О.П.,  Налісний О.П., Остапенко Т.О., Павленко О.О.Роздільна Л.А., Сілков О.О., Семененко Н.Р., Соломоненко В.М., Старинський В.Д., Старинський П.Ю., Сулейкін С.В., Сушко С.А., Тригубенко В.Ф.Харченко В.А., Хоменко Т.П., Чернишов В.О. (скасовано: ріш. 17 сесії)Шамшев В.Ю., Шуть Є.Г., Шуть В.В., Шуть В.М.

9. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної форми власності.

10. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок: Бажан О.С., Базавлук Я.С., Вітер Є.В., Власенко О.І., Власенко Т.В., Волошина Я.І., Звіздай С.О., Кіндратенко Є.О., Кухарик В.М., Неділя К.М.,  Покидько С.Г., Покришка В.О., Рибалка Л.С., Роща О.М.,  Сердюкова Я.Г., Скрипник О.В., Скляревський В.В.,Скрипник О.М., Тромбола І.М., Тромбола Г.М., Харченко М.І.

11. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості): Безуглий А.А., Безуглий А.А, Галабудський В.Є., Губаренко А.М., Данилюк Л.Г., Данилюк Л.Г., Данилюк М.А., Комендатенко В.О., Кордик А.І., Кравченко Н.А., Курись А.В. і Дорошенко В.В., Лашко В.М., Лашко В.М., Лашко Г.Г., Лашко Г.Г., Лашко О.Є., Ляшок Л.П.,  Плотніченко Н.В., Сас О.Й., Сас О.Й., Соловей Т.С., Сухина В.О., Шевер С.С., Яременко Г.М.

12. Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної форми власності.

13. Про внесення змін і доповнень до договорів оренди землі: Петровський О.І., ПРАТ "Козельщинський райагропостач", Старостенко Б.А., ФОП Підлісна С.Г.

14. Про надання земельних ділянок у користування: Біленко В.М., для городництва, Маківський В.І., Новікова Р.П., Сохань М.Т., Сохань Н.І., Хорішко В.О.